תקנון אתר החנות הרשמית באינטרנט של קפה אלנח'לה

תקנון זה מסדיר את היחסים המשפטיים, העסקיים והמסחריים שבין קפה אלנח'לה = בני רפיק נח'לה בע"מ (להלן "קפה אלנח'לה") באמצעות אתר האינטרנט  שלה (להלן "האתר") לבין לקוחותיה הרוכשים את מוצריה באתר זה והשוהים במדינת ישראל (להלן: 'הלקוחות' ו/או 'הלקוח'). בכפוף לכללי תקנון זה.

יש לקרוא בעיון את התקנון וכל הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש או רכישה באתר .

1.   הזמנות באתר

על מנת שנוכל למלא אחר הצעתך לרכישת מוצר/ים באתר (להלן: "הזמנתך"), יש צורך שהמוצרים שהזמנת יימצאו במלאי חנות האתר. למרות שקפה אלנח'לה עושה כמיטב יכולתה להבטיח שהמוצרים המוצגים באתר יימצאו במלאי, הרי שלעתים מוצרים המוצגים באתר יהיו חסרים.

אם המוצרים חסרים, תשלח לך הודעה מתאימה באמצעות הדואר האלקטרוני שלך או באמצעות הטלפון. במקרה הזה, שומרת לעצמה קפה אלנח'לה את הזכות להגיש לך, במידה וישנה כזאת, הצעה לרכישת מוצר חלופי בעל אופי ומחיר דומים. אם תקבל את קפה אלנחלה הנ"ל, יעודכנו פרטי הזמנתך מחדש. אם החלטת לסרב, תימחק הזמנתך וכרטיס האשראי שלך לא יחויב.

בכל כניסה למוצר באתר ובכל סוג של מכירה יש לבצע הרשמה (אלא אם הלקוח מוגדר כלקוח רשום) או לרשום את פרטי הלקוח. רכישות יתבצעו רק בפועל על ידי אישור כרטיס האשראי או אישור חברת paypal. ללא אישור כאמור לא יהיה כל תוקף להזמנה כלפי קפה אלנחלה. כרטיס אשראי שנמסר על ידי לקוח ואשר אישור של חברת כרטיסי האשראי תסורב תהווה ראיה לביטול עסקה מבחינת קפה אלנח'לה . הלקוח יכול לפנות ולתקן את האישור לתשלום וזאת במידה והאתר יאשר את השינוי .

מועדי אספקה יחלו רק לאחר קבלת האישור מחברת כרטיסי האשראי.

כל המחירים באתר כוללים מע"מ.

2.   משלוח המוצר/ים

המוצרים השונים יסופקו באמצעות חברת שליחים או דואר ישראל. מוצרים שיסופקו באמצעים אלו יישלחו בהתאם לזמן האספקה הנהוג. משלוח המוצרים יתבצע רק לאחר קבלת אישור מחברת האשראי או פייפאל על תקינות העסקה. במידה ובעת ביצוע ההזמנה יימסרו פרטי זיהוי שגויים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך. במקרה שהמוצרים יחזרו אלינו בגלל פרטים מוטעים שנמסרו ע"י הלקוח, יחויב הלקוח בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול ב 15% מערך ההזמנה או מינימום 35 ש"ח.

אנא הקפד למלא פרטים מדויקים ועדכניים. הגשת פרטים אישיים כוזבים אסורה לחלוטין ומהווה עבירה פלילית על פי הוראות חוק העונשין, התשל"ז - 1977 ו/או בכל דין.

מוצרי האתר יימכרו אך ורק בתחום מדינת ישראל.

3.    תשלומים

התשלום מתבצע באמצעות כרטיס אשראי / paypal. פרטי ההזמנה וכרטיס האשראי מועברים באמצעות שרת מאובטח כאשר הם מוצפנים בשרתים מאובטחים .

4.   אישור הזמנה ומעקב משלוחים

לאחר אישור ההזמנה וביצוע התשלום, תתקבל הודעה על אישור קבלת ההזמנה. בנוסף, תשלח לדוא"ל של הלקוח הודעה על תחילת הטיפול בהזמנה . רק ממועד משלוח האישור הנ"ל מתחילים המועדים המפורטים בתקנון זה

 

5.   אספקת מוצרים

המוצרים יסופקו ללקוח בזמן ובמחיר שמוגדר ליד כל מוצר ומוצר בתוך דף המוצר. ללקוח תינתן אפשרות לביצוע איסוף עצמאי וזאת בתיאום מראש ולפי הנחיות האתר בלבד. זמן אספקה הינו על פי ימי עבודה שאינם כוללים ימי שישי ושבת החגים הרשמיים במדינת ישראל. אספקת מוצר לבית הלקוח תגיע באריזה סגורה שעברה ביקורות מוקדמות לגבי תכולתה וטיב וכמות המוצרים שבתוכה. במקרה בו לקוח יתלונן על אי קבלת מוצר שהגיע בחבילה סגורה , התלונה על כך חייבת להגיע באופן מיידי לאחר המסירה, להנהלת האתר שזו תפעל לאיתור הבעיה. חתימה על קבלת החבילה תהווה אישור לקבלת המוצרולכן חובה על הלקוח לבדוק את רשימת המוצרים בחבליה במועד מסירתה. היה ומוצר יגיע כאשר הוא פגום בשל חבטה או סימן של נזק על החבילה , אזי שהרוכש יוכל לסרב לקבל את החבילה .

קפה אלנח'לה שומרת לעצמה לשנות מדי פעם את מחיקון המוצרים שלה, לפי שיקול דעתה.

6.   מדיניות ביטולים והחזרות  

קפה אלנח'לה רשאית לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981 (להלן: "חוק הגנת הצרכן")., ובין היתר:

א.       ביטול עסקה ייעשה תוך 14 ימים מקבלת המוצר. 

 ב.      הודעה על הביטול תימסר בפקס/דוא"ל/דואר, על אחריות הצרכן לוודא שההודעה הגיעה ליעדה

 ג.      בעת ביטול עסקה שלא עקב פגם או אי התאמה או בשל אי אספקת המוצר במועד שנקבע,  או כל הפרה אחרת של החוזה, כספו של הצרכן יושב לו תוך 14 ימים מקבלת הודעת הביטול, למעט דמי ביטול בשיעור 5% או 100 ש"ח לפי הנמוך ביניהם.

 ד.      בעת ביטול עסקה עקב פגם או אי התאמה, או בשל אי אספקת המוצר במועד שנקבע, או כל הפרה אחרת של החוזה, לא ייגבו דמי ביטול, כספו של הצרכן יושב לו תוך 14 ימים מקבלת הודעת הביטול, המוצר יוחזר על חשבון החברה.

ה.      המוצר יוחזר ככל שהדבר אפשרי, או סביר באריזתו המקורית.

ו.        קפה אלנחלה תמסור לצרכן עותק של הודעת ביטול החיוב שמסר העסק לחברת האשראי.

ז.       סייגים לזכות ביטול: לא ניתן לבטל רכישה של מוצרים פסידים (כמו קפה טחון, אריזות פתוחות של קפסולות, מכונות ומטחנות קפה שהופעלו עם קפה ו/או מים ו/או חלב, מכונות גלידה שהופעלו, מקציפי חלב שהופעלו, עקב בעיות כשרות. משלוחים, עלות אריזה מיוחדת), מוצרים שיוצרו במיוחד עבור הצרכן וכן  מוצרים הניתנים להקלטה, העתקה ושכפול שהצרכן פתח את אריזתם המקורית".

ח.      לידיעתכם: לא ניתן להחזיר מוצרים לאחר שבוצעה להם הרכבה, אלא באישור מראש, וכן מוצרי מזון שעובדו או נטחנו לפי הזמנה.

ט.      האמור בסעיף זה לא יחול על הטובין והשירותים הקבועים בסעיף 14ג (ד) לחוק הגנת הצרכן.

7.  ביטול עסקה ע"י האתר

קפה אלנחלה שומרת לעצמה הזכות לבטל עסקה בהתקיים התנאים הבאים: במקרה בו תימצא כל טעות ואו טעות אנוש בהגדרת המוצר, בפרטיו, מחיר או כל פרט בפרסום המוצר . האתר לפי שיקול דעתו הבלעדית ,זיהה רוכש כלקוח אסור שאינו לקוח פרטי או לקוח שאינו עומד בתנאי האתר. במקרה בו האתר או הנהלת האתר לא יאשרו עסקה עם לקוח מסוים .

 

8.  אחריות

האחריות עבור חלק מהמוצרים באתר ניתנת ע"י קפה אלנח'לה בע"מ ובחלק מהמוצרים האחריות ניתנת ע"י ספקים חיצוניים. אין אחריות על קרע, שבר שימוש לא נכון או כל נזק אחר שנגרם ע"י המשתמש במוצר.

9. התחייבות המזמין

הלקוח מתחייב לנהוג בתום לב וביושר בעת הרכישה ואו ההזמנה כמו גם לאחר הרכישה והאספקה. הלקוח מתחייב להודיע על כל טעות במשלוח המוצר שקיבל או אם קיבל מוצר אחר בטעות או אם קיבל יותר ממוצר אחד שהזמין . לדוגמא: אם הלקוח קיבל לביתו שתי חבילות במקום אחת שהזמין או חבילה אחרת שאיננה מיועדת לו . היה וטעות כזו תתגלה על ידי האתר מתחייב הלקוח לשלם בעבור המוצר את הסכום וערכו ביום אותו קיבל את המוצר וזאת לפי מחיר מחירון החנות והאתר ביום קבלת המוצר אליו בפועל.

אישור הלקוח כי קרא את התקנון, מהווה גם אישור מצדו כי הבין את הוראות התקנון ומשמעותן, ומאשר את תוכנו ולא תהיה לו כל טענה כלפי הוראות התקנון.

10. הצהרת פרטיות

קפה אלנחלה תעשה את המרב כדי להימנע מחשיפת פרטים אישיים של הלקוחות, למעט אלו המוצגים בפרופיל המשתמש. המידע עשוי לשמש אותה לטובת הלקוחות, ולעולם לא יימסר לצד ג' כלשהו, למעט: מצבים בהם החוק מחייב אותנו למסור את המידע או אם קיים חשד נגד הלקוח כי חיבל בזדון באתר או פגע בלקוחים באתר וכיו"ב.

11. התמונות באתר

התמונות המועלות באתר הן לצורכי המחשה בלבד, בנוסף יתכנו הבדלים במראה, בגוון, בגודל וכיו"ב, בין המוצר כפי שהוא מוצג באתר לבין המצור בפועל. ולא תהיה ללקוח כל טענה ולא תוטל על קפה אלנחלה כל אחריות בשל כך.

12. סמכות עניינית לשיפוט

דיני מדינת ישראל יחולו על תקנון זה ועל כל הנובע ממנו או הכרוך בו, התקנון יפורש על פיהם, וכל סכסוך או שאלה משפטית בקשר אליו תובא להכרעה בערכאה השיפוטית המוסמכת באזור חיפה והקריות בלבד.

13. ספקים

אנו עושים את כל המאמצים לעבוד מול הספקים הטובים ביותר מהארץ והעולם. איכות כל המוצרים נבדקת ע"י הצוות שלנו. כל המידע אודות המוצר המוצג באתר כולל שם המוצר, התיאור שלו והתמונות מסופקת ע"י הספקים עצמם. במידה ומצאת שאחת התמונות פוגעות או מפירות זכויות כלשהם אנא פנו אלינו ואנו נטפל בנושא